<oembed><version>1.0</version><provider_name>Pendulum Tudor Boutique</provider_name><provider_url>https://pendulum.co.th/tudor/en/</provider_url><title>Black Bay One - M79600-0001 | Pendulum</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="We89nTeIaN"&gt;&lt;a href="https://pendulum.co.th/tudor/en/black-bay-one/m79600-0001/"&gt;M79600-0001&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://pendulum.co.th/tudor/en/black-bay-one/m79600-0001/embed/#?secret=We89nTeIaN" width="600" height="338" title="&#x201C;M79600-0001&#x201D; &#x2014; Pendulum Tudor Boutique" data-secret="We89nTeIaN" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;